Szybki kontakt

Jesteśmy do dyspozycji.

Gdzie nas znajdziesz?

ul. T.Kościuszki 15B
63-200 Jarocin

jar@jarjarocin.pl
t. 62 747 91 02
f. 62 740 02 95

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00

Nr rachunków bankowych:
Santander Bank Polska S.A. Oddział Jarocin 61 1090 1131 0000 0001 0268 7712
Bank Spółdzielczy w Jarocinie 72 8427 0009 0019 7540 2000 0001

NIP 6172084457
REGON: 251618910
KRS: 0000208474

Robert Cieślak
Prezes Zarządu
cieslak@jarjarocin.pl
tel. sekretariat: 516 182 791

Honorata Śmigielska
Dyrektor ds. środków pomocowych i zamówień publicznych
smigielska@jarjarocin.pl
tel.: 601 344 160

Dział Zamówień Publicznych:

Edyta Szymczak
Specjalista ds. Zamówień Publicznych i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych
szymczak@jarjarocin.pl
tel.: 535 157 419

Magdalena Kaniewska
Specjalista ds. zamówień publicznych
kaniewska@jarjarocin.pl
tel.: 535 157 419

Alicja Stachowska
Młodszy specjalista ds. zamówień publicznych
stachowska@jarjarocin.pl
tel.: 535 157 419

Dział Poręczeń:

Karolina Bierła
Specjalista ds. Poręczeń
bierla@jarjarocin.pl
tel.: 62 747 91 02
tel. kom.: 797 596 129

Paulina Machnik
Specjalista ds. administracyjnych
machnik@jarjarocin.pl
tel.: 62 747 91 02

Dział Pozyskiwania Środków Zewnętrznych:

Jarosław Raś
Specjalista ds. pozyskiwania środków zewnętrznych
ras@jarjarocin.pl
tel.: 62 747 91 02

Katarzyna Mikołajczak
Specjalista ds. pozyskiwania środków zewnętrznych
mikolajczak@jarjarocin.pl
tel.: 62 747 91 02

Dział Inwestycji:

Magdalena Stawicka
Specjalista ds. inwestycji
stawicka@jarjarocin.pl
kom.: 519 051 511

Zuzanna Roszak
Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami
roszak@jarjarocin.pl
kom.: 506 953 896

Ryszard Wachowiak
Konserwator

Małgorzata Midor-Maciejak
Specjalista ds. inwestycji
maciejak@jarjarocin.pl
tel. 62 740 02 95

Dział kancelaryjny:

Lidia Matuszak
Specjalista ds. kancelaryjnych
matuszak@jarjarocin.pl
tel.: 62 747 63 53

Karolina Golec
Młodszy specjalista ds. kancelaryjnych/Biuro Obsługi Klienta
golec@jarjarocin.pl
tel. 62 747 63 53

Zespół Informatyków:

Jarosław Pawełczyk
Kierownik ds.informatycznych
pawelczyk@jarjarocin.pl
tel.: 62 749 95 07

Sławomir Siliński
Specjalista ds.informatycznych
silinski@jarjarocin.pl

Marcin Wencławek
Młodszy specjalista ds. informatycznych
wenclawek@jarjarocin.pl
tel.: 533 481 878

Zespół Informatyków:

Ireneusz Grześkowiak
Specjalista ds.informatycznych
grzeskowiak@jarjarocin.pl

Michał Jasik
Specjalista ds.informatycznych
jasik@jarjarocin.pl

Michał Koszalik
Specjalista ds.informatycznych
koszalik@jarjarocin.pl

Dział promocji i marketingu:

Mateusz Rzepczyk
Specjalista ds. promocji i marketingu
rzepczyk@jarjarocin.pl
kom.: 570 023 597

Miłosz Wojtczak
Młodszy specjalista ds. obsługi klienta (Internet/TV)
wojtczak@jarjarocin.pl
kom.: 531 499 564